poniedziałek, maj 20, 2024

Zasady zwrotu głowic na wymianę

Zwrotu starej uszkodzonej głowicy można dokonać

jednym z dwóch sposobów.

 

 

PIERWSZY SPOSÓB:

Starą uszkodzoną głowicę należy zwrócić, czyli wysłać paczką na adres naszej firmy.

Kiedy głowica zostanie do nas przysłana, wtedy niezwłocznie wysyłana jest nowa głowica do klienta (jeśli stara głowica dotrze do nas do godz. 12:00 wtedy nową wysyłamy tego samego dnia).

Adres, na który należy wysłać starą głowicę:

AUTOSZLIFY
ul. Mickiewicza 100
39-100 Ropczyce

UWAGA!!!

  1. Stara głowica (zwracana przez klienta) powinna być uzbrojona, tzn. powinny być zamontowane zawory ze sprężynami oraz półpanewki (oprawy, mostki, stopki) wałka rozrządu (jeśli w danym modelu występują). W przypadku głowic, w których luz zaworowy jest regulowany mechanicznie (na płytkach lub szklankach) wymagane jest dostarczenie wałka rozrządu z kompletem szklanek. Odsyłana głowica musi być czysta.

  2. Do paczki ze starą głowicą należy włożyć dużą kartkę z dokładnym i wyraźnym adresem zwrotnym, numerem telefonu oraz danymi do faktury. Brak tych informacji spowoduje, że nie będziemy wiedzieli komu mamy wysłać nową głowicę!

 

 

 

DRUGI SPOSÓB:

Najpierw my wysyłamy nową głowicę do klienta paczką pobraniową. Koszt takiej przesyłki będzie powiększony o doliczoną kaucję (jej wysokość jest zawsze podana na aukcji). Od momentu odebrania paczki od nas, klient ma 7 dni na zwrot swojej starej głowicy (każdy tydzień opóźnienia spowoduje zmniejszenie kaucji o 25%).

 

UWAGA!!!

  1. Pod listem przewozowym dołączamy potwierdzenie pobrania kaucji, które należy wypełnić i wysłać razem ze starą głowicą na nasz adres. Jest to warunek konieczny byśmy mogli zwrócić pobraną kaucję.

  2. Po otrzymaniu od nas nowej głowicy zalecamy dokładne porównanie starej głowicy z nową.

 

 

UWAGA!!!
DOTYCZY OBU SPOSOBÓW:

 

  • Głowica powinna być złożona tzn. zawory zamontowane w głowicy, zabezpieczenia zapięte. W przypadku dostarczenia z częściach nie odpowiadamy za braki elementów.
  • Elementy wysłane muszą być czyste, umyte. Dostarczenie elementów nieumytych spowoduje doliczenie opłaty za mycie w wysokości 20 do 40zł.

  • Każdą paczkę z nową głowicą wysyłamy do klienta za pobraniem, tzn. za nową głowicę klient płaci kurierowi w momencie dostarczenia paczki.

  • Koszty przesyłek w obie strony pokrywa kupujący.

     

NIE ODBIERAMY PRZESYŁEK POBRANIOWYCH

ORAZ WYSŁANYCH NA NASZ KOSZT!!!